Položky aukce autora: Rittstein Michael 1949 - *

8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě M. Rittstein (A4), vyd. nákladem autora, 1985, ex. 44/100, 5. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav

Desatero
4000,- aukce

10x sign. barevná litografie M. Rittstein, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1985, ex. 37/100, Edice Biblos, sv. 17, volné listy v obálce, výborný stav

3x bar. sign. litografie a ob. M. Rittstein, vyd. Trigon, Praha, 1991, ex. B-59/200, sváz. archy v ob., 25s., výborný stav

6x původní signovaný lept O. Kulhánek, bez nakl. údajů, 1984, volné listy v obálce, výborný stav

7x původní signovaný lept (18,4 x 12 cm), řada vyobrazení v textu a podpis v tiráži V. Komárek, vytiskl a vyd. Jan Mauler, 1982, ex. 26/30, ruční papír, nestr., výborný stav

3x barevný sign. lept J. Istler, vyd. CZV SSM Pozemních staveb, Brno, 1981, ex. 22/60 na ručním papíru z Velkých Losin, podpis V. Obrtela a Fr. Janáse (vydání připravil) v tiráži, volné listy v obálce, výborný stav

Jan Laichter, 1928

Stav: desky lehce opotřebené; jinak velmi dobrý stav

Stran: 352

1987, Rozmluvy

1999, Rebo productions