Položky aukce autora: Různí autoři

obs. 16 velkoformátových čb. vyobrazení fotografií týmu nebo portrétů jednotlivých osobností SK Slavia, vyd. Odbor přátel SK Slavia, Praha, nedat., 42 x 31,5cm, velmi dobrý stav

obs. velké množství čb. vyobrazení, několik bar. chromolitografií a úv. texty (98s.), vyd. Veuve A. Morel & Cie, Libraires-Éditeurs, Paříž, 1878, nová clpl. vazba, na všech listech patrná vodní stopa, jinak dobrý stav

1. ročník významného uměleckého a společnskokritického časopisu, vedoucí redaktor Fr. Vivant (vl. jm. Fr. Petiška), přispěvatelé a ukázky z děl: J. Mukařovský, J. Chalupecký, J. Lederer, J. Gruša, L. Fuks, A. Pohribný, V. Nebeský, K. Milota, V. Havel, A. Brousek, I. Wernisch, I. Možný, J. Bobrowski, K. Sidon, I. Klíma, J. Siblík, J. Hlaváček, A. Matzner, F. Kafka, J. Němec, V. Hrabě, L. Hejdánek, E. Mandler, J. Lopatka, J. Klusák, V. Linhartová, Fr. Šmejkal, J. Orten, J. Zamjatin a řada dalších, vyd. Svaz čs. spisovatelů, Praha, 1964, 10 čísel, kompletní ročník, svázáno do clpl. desek, obs. velké množství vyobrazení výtvarných děl, literárních ukázek, článků, překladů atd., včetně původních obálek, zadní strany obálek volně přiloženy, velmi dobrý stav

Gross, Hudeček, Kotík, Lhoták, Smetana, Souček, úv. text J. Kotalík, úv. báseň J. Kolář, vyd. Pošova galerie, Praha, 1942, medailonky autorů a sezn. vyst. prací, 6 čb. vyobrazení, sešit, 24s., velmi dobrý stav

Bartovský, Burant, Janoušek, Janoušková, John, Kolíbal, Kučerová, Mrázková, Prachatická, Smutný, Šetlík, Šimotová, Vitík, vyd. Galerie ČS spisovatele, Praha, 1962, čb. vyobrazení, medailonky výtvarníků, sešit, 16s., krásný stav

Bláha, Foll, Gross, Hudeček, Chadima, Mlčoch, Rotrekl, Skála, Zívr a další, vyd. Svaz čs. výt. umělců, Praha, 1964, čb. vyobrazení, medailonky výtvarníků, přiložen list se seznamem vyst. prací, sešit, 24s., lehce pomačkané a odřené okraje, dobře zachováno

Bláha, Foll, Gross, Hudeček, Chadima, Mlčoch, Rotrekl, Skála, Zívr a další, vyd. Svaz čs. výt. umělců, Praha, 1961, čb. vyobrazení, sešit, 16s., velmi dobrý stav

UB 12
300,- aukce

Boštík, Burant, Janoušek, Janoušková, John, Kolíbal, Kučerová, Mrázek, Mrázková, Prachatická, Smutný, Šimotová, Vitík, vyd. GMU, Roudnice nad Labem, 1994, text "Příběh Skupiny UB 12" J. Šetlík, řada vyobrazení, brož, 40s., mírně odlepený hřbet, velmi dobrý stav

J. Bauch, J. Čapek, E. Filla, L. Fulla, B. Kubišta, R. Kremlička, Fr. Muzika, V. Sedláček, J. Šíma, V. Špála, J. Štyrský, Fr. Tichý a řada dalších, obs. čb. vyobrazení děl a úv. text M. Collard (fr.), vyd. Editions de la Connaissance, 1948, brož, nestr., mírně poškozeno na hřbetu, dobrý stav

K. Kaplan, K. Kryl, A. Opasek, V. Prečan, P. Tigrid a další, vyd. Index, Kolín nad Rýnem, 1979, brož, 204s., lehce ušpiněné desky, dobrý stav

kompletní ročník, včetně graf. příloh: Černé růže (V.H. Brunner, světlotisk), U okna (A. Kašpar, lept), Oblaka (V. Preissig, bar. dřevoryt), Ex libris Prof. Jud. Leop. Heyrovský (A. Hofbauer, dřevoryt), Dvorek (V. Stretti, lept), Z Nového Světa (J. Stretti-Zamponi, lept), Katedrála v Chartrés (F. Šimon, lept), In Memoriam K.H. Máchy (Z. Braunerová, dvoubar. tit. list a strana textu s inciálou), Rabelais: Hrůzyplný život velkého Gargantuy (V.H. Brunner, dvoubar. tit. list), Stromy (J. Honsa, lept), Staroměstský motiv (V. Preissig, lept), dále obs. napříč všemi čísly (1.-6.): Básně (zejména Bezruč), Články (A. Chvála, L. Bradáč, K. Dyrynk, A. Macek, S.K. Neumann a další) a Poznámky bibliofilské (info o skupinách, výstavách a jiných událostech zasluhujících pozornost, ke konci každého čísla pak rubrika "vyšlo nebo připravuje se"), tematické dobové reklamy a počáteční ozdobné iniciály u některých textů, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1910, tit. list s obsahem upr. A. Chvála, vinětu do dřeva vyryl J. Sejpka, polokožená souvazba s vazy a zlacením na hřbetu, zlacená horní ořízka, 109s., výborný stav

obs. velké množství textů, čb. vyobrazení, ilustrací, map a portrétů, vyd. neuveden, Praha, 1928, 3x pův. clpl. vazba se zlacením, 554+772+696s., předsádka prvního dílu nepatrně uvolněná, jinak velmi dobrý až výborný stav

obs. články k tématům: Vojenská politika, Branná výchova, Chemická válka, Protiletecká obrana, Střelecký sport, Válečná technika, Z dějin, Beletrie, Písně, vydává O. Vaněk nákladem vlastním, Praha, 1938, redig. redakční sbor, obs. velké mn. čb. vyobrazení, pův. clpl. vazba, 384s., výborný stav

sborník politické, hospodářské a kulturní pospolitosti československé, vyd. JUC J. Stejskal, Bratislava, 1935, II. opravené vydání, obs. čb. vyobrazení, pův. clpl. vazba, 254s., výborný stav

obs. velké mn. čb. vyobrazení a řadu textů, vyd. Ústřední zápasnická sekce ÚV ČSTV, Praha, nedat., k 70. výročí organizovaného zápasnického sportu v ČSSR, brož, 80s., dobrý stav, na přední obálce vepsané jméno propiskou, přiloženy dvě dobové pohlednice, jedna na zadní straně popsána

obsáhlá monografie zabývající se surrealismem daného období ve všech jeho směrech (výtv. um., fot., lit., knižní ob. a typ.), obs. velké mn. čb. a bar. vyobr., text L. Bydžovská, Fr. Dryje, V. Karfík, V. Lahoda, A. Nádvorníková, M. Petříček a řada dalších, vyd. jako katalog k výstavě, GHMP v koedici s nakl. Argo, Praha, 1996, typ. C. Istlerová, lamin. vazba s ob., 486s., velmi dobrý stav

čb. vyobr. fot. V. Reichmann, Č. Krátký, K. Kuklík, A. Nožička, L. Postupa, J. Sever, S. Benc, vyd. Pražský dům fotografie, Praha, 1996, obs. medailonky fotografů, česko-anglický text A. Kuneš, brož, nestr., výborný stav

podpis pod vlastní fotografií v medailonku O. Zoubek, text Z. Bartošová, řada čb. vyobrazení, vyd. Okresní vlastivědné muzeum, Brutnál, 1988, sešit, dobrý stav

katalog ze společné výstavy autorů, podpis T. Kolenčíkové a V. Kolenčíka na obálkách sešitu, vyd. Oblastná Galéria M.A. Bazovského, Trenčín, 1986, 2x sešit v obálce, dobrý stav

obs. řadu čb. a bar. vyobrazení děl, úv. text J. Valoch, vyd. Dům umění města Brna, 1990, brož, nestr., velmi dobrý stav

1972, New English Library

1983, Jazzová sekce PPSH

Česká akademie věd a umění, 1938

Stav: stav velmi dobrý; obálka otřepená po okrajích , u hřbetu lehce zažloutlá

Stran: 139