Položky aukce autora: Různí autoři

náklad zničen, vyd. Horizont, Praha, 1970, pův. clpl. vazba s ob., 462s., okraje obálky lehce opotřebené, velmi dobrý stav

1) M. Florian: Verše, 1959, podp. s věnov. na patit., 2) J. Šotola: Svět náš vezdejší, 1957, podp. na patit., 3) J. Brukner: Malá abeceda, 1958, podp. na patit., 4) M. Florian: Závrať, 1957, podp. s věnov. na předsádce, 5) I. Štuka: Na konci města, 1958, podp. s věnov. na patit., 6) J. Štroblová: Protěž, 1958, podp. s věnov. na patit., 7) O. Nouza: Cesta ze vsi, 1958, podp. s věnov. za titulem, 8) J. Kainar: Člověka hořce mám rád, 1959, podp. na patit.; vše vyd. Mladá fronta, 8x clpl. vazba s ob., lehce otřepené okraje obálek, dobrý stav

1) František Listopad: Černý bílý nevím, 1973, podp. s věnov. na patitulu, 2) Jan Čech (pseud. = J. Hořec): Soudný den, 1988, podp. na tit. listě, 3) Jan Čech (pseud. = J. Hořec): Pozdvihování slov, 1981, podp. na tit. listě, 4) Miloš Vacík: Zahrada na dva zámky, 1983, podp. na tit. listě; vše vyd. Index, Kolín nad Rýnem, upr. J. Kotík, 1x volné listy v ob., 3x pův. brož, velmi dobrý stav všech 4 svazků

1) P. Kabeš: Mrtvá sezóna, 1968, 2) Z. Šeřík: Nepřetržitost, 1970, 3) P. Cincibuch: Veteran Rallye, 1976, vše vyd. ČS spisovatel, podpisy s věnov. básníku J. Hrubému na patitulech, 3x pův. brož s ob., mírně opotřebeno

konvolut tří knih z nakl. Josefa Vinkláta s podpisy a věnováním autorů (básníku J. Hrubému), J. Stránský: Komunismus po česku, 2008, nečísl.; V. Daněk: S Prahou v očích: 2014, nečísl., Z. Janík: Srdce na dlani, ex. 66/180, 3x brož, výborný stav

18x sign. grafický list (4,9 x 3,4 cm), autoři (2x každý): J. Liesler, Z. Mézl, V. Suchánek (ex. 92/200), L. Kuklík, J. Otava, K. Ondreička (ex. 174/200) a E. Hašková, A. Khunová, P. Melan (ex. 45/200), 3x volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav

obs.: 3x dřevoryt M. Bravenec, P. Hloušek a A. Odehnalová, 3x lept Z. Fuksa, J. Neuwirt, A. Odehnal, 2x litografie Z. Höhmová, J. Ondrušová-Wünschová, 1x linoryt V. Tesař a 1x bar. dřevoryt H. Tesařová-Marečková; vše signováno, ex. 136/150 výtisků pro účastníky sjezdu SSPE, Brno, 2001, volné listy v ob., výborný stav

52x podpis na kartičce: G. Adamson, V. Adlová, E. Bernardinová, A. Branald, P. Cincibuch, M. Černík, M. Florian, V. Erben + J. Otradovicová (2x nalepeno na jednom listě), J. Foglar, J. Frais (podpis na fotografii), L. Freiová, M. Halamová + O. Dub +R. Křesťan + E. Řezáčová (4x nalepeno na jednom listě), J. Hanzelka, P. Hořec, B. Hrabal, M. Ivanov, J. Jirásek (podpis v dopise), J. Kolárová, F. Kožík, M. V. Kratochvíl, J. Lenko, J. Loukotková, J. Marek, F. Nepil, J. Nesvatba, H. Pawlowská, V. Pazourek, J. V. Pleva, J. Pilař, J. Pixa, A. Pludek, Z. Pluhař, J. Rybák, J. Seifert, B. Říha, J. Sokol, O.Suchý, K. Sýs, J. Škvorecký, I. Šmoldas, H. Šmahelová, M. Švandrlík, V. Thile + V. Venclík + neurčený podpis (3x nalepeno na jednom listě), M. Viewegh, V. Vondruška, M. Zikmund; velmi dobrý stav

60x podpis: M. Axman, T. Bártfay, A. Born, A. Brunovský+M. Albich+ J. Bauch+J. Nemšík (4xnalepeno na jednom listě), O. Dubay, J. Herčík, J. Hudec+K. Skála+F. Rauch+R. Jirka (4xnalepeno na jednom listě), C. Chramosta, J. Chudomel+M. Ressel+J. Arnet+J. Figer (4xnalepeno na jednom listě), F. Jiroudek, R. Kolář+K. Drexler+A. Moravec+J. Paur (4xnalepeno na jednom listě), Z. Kopáč, J. Lada, J. Liesler, J. Malejovský, T. Medvecká, J. Paleček+F. Hložník+K. Lhoták+K.Hofman (4xnalepeno na jednom listě), M. Peterka+L. Havelka+J.Fusek+J. Hron (4xnalepeno na jednom listě), T. Pištěk, A. Podzemná-Suchardová, R. Pribiš, L. Rada+K. Beneš+J. Habarta + K. Hruška (4xnalepeno na jednom listě), J. Simota, A. Sopr, J. Souček, J. Svoboda, K. Svolinský, N. Synecká+J. Mráček+L. Jiřincová+P. Sivko (4xnalepeno najednom listě), L. Šimák, J. Šturdík (podpis na kartičce s biografií), M. Švabinský (podpis na dopisu), J. Švengsbír, V. Vrbová, J. Winter Neprakta, J. Želibský, velmi dobrý stav

70x podpis: K. Berman, B. Blachut, O. Blechová, P. Bobek, F. Ringo Čech, P. Černocká, J. Černý (fotografie s podpisem), W. Daněk, M. David, M. Drobný (fotografie s podpisem), M. Elefteriadu (fotografie s podpisem), L. Filipová (fotografie s podpisem), P. Filipovská (fotografie s přáním a podpisem), K. Gott, E. Haken, P. Hapka, O. Havelka, L. Hermanová (podpis na kartičce + fotografie s podpisem), I. Hlas (fotografie s podpisem), V. Holzknecht, V. Hudeček, E. Hurychová, J. Hus Tichý, P. Charvát, H. Janků (pohlednice s podpisem), P. Janů, N. Kniplová, J. Korn (fotografie s podpisem), R. Kubelík, J. Laufer, B. Liška, M. Malý, Š. Margita, W. Matuška, I. Mládek, J. Molavcová, V. Neckář, J. Nedvěd, V. Neumann, D. Nosbuch, J. Pauer, D. Pecková, V. Petrov, E. Pilarová, J. Praveček, S. Procházka (pohlednice s podpisem), V. Průchová, Y. Přenosilová, F. Rauch, M. Rottrová (fotografie s podpisem), D. Rolins, Y. Simonová, J. Stivín, J. Suchý, J. Svěcený, V. Špinarová, L. Štaidl, K. Štědrý (podpis na kartičce + fotografie s podpisem), J. Šuláková, K. Vágner, J. Vondráček,P. Vondruška, H. Vondráčková (podpis na kartičce + fotografie s podpisem), H. Zagorová, J. Zelenková, I. Zemánková, K. Zich (podpis na kartičce + fotografie s podpisem), J. Zíma, V. Zítek a I. Žídek; velmi dobrý stav

SVU Mánes
1600,- aukce

19x sign. litografie, autoři: O. Blažíček (2x), V. Držkovic, R. Havelka (2x), Fr. Hoplíček (2x), J. Jambor, H. Kovařík, J. Koudelka, S. Krátký, O. Lesák, A. Mervart, J. Obrovský (2x), P. Pištělka, J. Prokop, H. Václavek a J. Votruba, jedna litografie původního soubor chybí (M. Benka), vyd. SVU Manes jako členskou prémii na rok 1939, volné listy v obálce, listy bez vady, obálka potrhaná

Želejov
450,- aukce

2x dřevoryt Vl. Komárek, 2x litografie J. Uiberlay a 1x linoryt P. Sukdolák (vše sign.), k 60. narozeninám J. Uiberlaye vyd. V. Mikule, K. Samšiňák a J. Vitáček, několik textů, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

2x dřevoryt (O. Čechová a Vl. Komárek), 2x linoryt (R. Lander a M. Nováček), 1x bar. linoryt (M. Houra) a 1x komb. technika (J. Kaiser), vše signováno, vyd. Klub přátel výtv. umění, Chrudim, 1974, 500 výtisků, obs. dva sešity s texty různých autorů, 31s., v pův. obálce, velmi dobrý stav

původní nekonfiskované vydání sborníku k stému výročí smrti Karla Hynka Máchy s podpisy všech zúčastněných: K. Biebl, K. Teige, J. Štyrský, V. Nezval, Toyen, Z. Kalandra, E.F. Burian, A. Hoffmeister, L. Novomeský a B. Brouk, obs. též po vydání konfiskované fotografické přílohy č. 11 a 12 a text B. Brouka + doslov (str. 77-83), vyd. Otto Jirsák, Nová edice sv. 1, Praha, 1936, obs. 16 čb. fotografických vyobrazení (D36, A. Hoffmeister, V. Makovský, J. Štyrský a Toyen), texty výše zmíněných autorů, plpl. převazba, odřené okraje desek, dobrý stav

2x dřevoryt (C. a J. Bouda), 3x linoryt (A. Beran, E. Hašková, M. Roubíčková-Lesařová), 1x bar. linoryt (J. Šváb) a 1x lept (Fr. Peterka), vše signováno, vyd. Klub přátel výtv. umění, Chrudim, 1977, ex. 231/250, obs. dva sešity s texty různých autorů (např. V. Cinybulk) a několika čb. vyobrazeními, 31s., v pův. obálce, výborný stav

8x grafický list (Mir. Bravenec, Vl. Drápal, Zd. Fuksa, D. Janoušek, A. Mikulka, M. Pytlová, P. Rudolf a H. Tomášková-Willmannová), vše signováno, ex. 82/100, volné listy v deskách, velmi dobrý stav

5x suchá jehla (A. Antonová, K. Beneš, D. Benešová, M. Janáček a H. Tesařová), 2x lept (J. Kábrt, J. Šindler), 1x komb. technika R. Karpaš a 1x akvatinta J. Švihla, básně s podpisy autorů J. Hrubý, L. Kundera, Fr. Novotný, J. Štroblová a J. Žáček, vyd. Josef Vinklát, Liberec, 2010, ex. 21/80, volné listy v obálce, výborný stav

podpis na patitulu V. Holan, vyd. ČS. Spisovatel, Praha, 1964, pův. clpl. vazba s ob., 207s., obálka zašlá a mírně poškozená, jinak dobrý stav

podpis s věnov. J. Hodkovi na patitulu L. Stehlík, bez nakl. údajů, Příbram, 1930, karton. převazba, pův. ob. vevázána (Josef Végsö), 38s., výborný stav

podpis J. Seiferta na patitulu, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1967, clpl. vazba, 211s., velmi dobrý stav

2002, Akropolis

1887, Dědictví sv. Jana Nepomuckého

Stav: Bez tit. listu a tiráže, zažloutlé listy, dobrý stav

Aventinum, 1995

Stran: 308