Položky aukce autora: Různí autoři

obs. pův. bar. litografie, vyd. Nakladatelské družstvo "Máj", Praha, nedat., pův. sešit s přiloženými pův. plpl. deskami, nestr. (10 listů), rozvolněné a místy ohmatané listy, desky opotřebené, dobrý stav

ed. Paletovy skládačky, obs. 4 obrazy, vyd. Společenské podniky, Přerov, 1947?, pevný karton, odřené okraje, jeden z obrazů mírně poškozený, dobrý stav

il. K. Šimůnek a H. Arnold, vyd. E. Weinfurter, Praha, 1924, plpl. vazba, 136s., odřené okraje desek, listy při okrajích lehce ušpiněné, dobrý stav

1981

Stav: velmi dobrý stav, jen lehce odřeny okraje obálky

Stran: 96

Vydavatelstvo slovenského fondu výtvarného umení, 1962

Stav: desky ušpiněné, hřbet mírně skosený, jinak velmi dobrý

Stran: 250