Položky aukce autora: Různí autoři

Želejov
1000,- aukce

2x dřevoryt Vl. Komárek, 2x litografie J. Uiberlay a 1x linoryt P. Sukdolák (vše sign.), k 60. narozeninám J. Uiberlaye vyd. V. Mikule, K. Samšiňák a J. Vitáček, několik textů, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

linoryt O. Janeček, lept K. Šafář, litografie Z. Lorenc a litografie neurčeného autora (vše sign.), podpis autora na záložce, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

2x dřevoryt (O. Čechová a Vl. Komárek), 2x linoryt (R. Lander a M. Nováček), 1x bar. linoryt (M. Houra) a 1x komb. technika (J. Kaiser), vše signováno, vyd. Klub přátel výtv. umění, Chrudim, 1974, 500 výtisků, obs. dva sešity s texty různých autorů, 31s., v pův. obálce, velmi dobrý stav

pův. sign. grafické listy: Eva Švankmajerová (lit.), společná litografie (E. Švankmajerová, J. Švankmajer a M. Stejskal), J. Bouda, E. Ranný a M. Stejskal (vše lit.), P. Hubička (suchá jehla), 2x daktylogram V. Ondráček a J. Ruszelák (reliéfní tisk), vyd. Josef Stejskal, Polička, 1999, ex. 19/125, texty L. Kundera a Fr. Dryje, volné listy v obálce, výborný stav

původní nekonfiskované vydání sborníku k stému výročí smrti Karla Hynka Máchy s podpisy všech zúčastněných: K. Biebl, K. Teige, J. Štyrský, V. Nezval, Toyen, Z. Kalandra, E.F. Burian, A. Hoffmeister, L. Novomeský a B. Brouk, obs. též po vydání konfiskované fotografické přílohy č. 11 a 12 a text B. Brouka + doslov (str. 77-83), vyd. Otto Jirsák, Nová edice sv. 1, Praha, 1936, obs. 16 čb. fotografických vyobrazení (D36, A. Hoffmeister, V. Makovský, J. Štyrský a Toyen), texty výše zmíněných autorů, plpl. převazba, odřené okraje desek, dobrý stav

sign. grafické listy: Jan Souček (lept), K. Šafář, V. Pokorný a A. Beran (dřevoryt), M. Houra, M. Janáček, M. Janků a L. Rusek (linoryt), P. Roučka (litografie), přiložen také lept A. Khunové a dřevoryt V. Komárka, vyd. V. Mikule a jiní, 1978, brož a volné grafické listy v obálce, výborný stav

komplet devíti ročníků Československé fotografie 1931, 1932, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938 a 1939 (poslední svazek již jen "Česká fotografie"), zastoupení: J. Sudek, J. Jeníček, A. Hackenschmied, D.J. Růžička, Fr. Drtikol, J. Funke, V. Jírů, E. Wiškovský, J. Ehm, J. Lauschmann, J. Lukas, A. Paul, J. Štyrský, J. Hauková, K. Plicka a desítky dalších, včetně některých škol a ateliérů, vyd. Fotografický obzor, Svaz československých klubů fotografů amatérů, Praha, uspořádal Augustin Škarda a Fr. Oupický, 8x pův. clpl. vazba, poslední svazek v kartonových deskách, u ročníků 1933, 1937 a 1938 mírně ušpiněné desky, jinak výborný, krásný stav všech svazků

Cesta
500,- aukce

vlepené signované grafické přílohy: A. Beran, A. Drobník, J. Kábrt, L.J. Kašpar, V. Komárek, V. Pokorný a V. Janků, k 70. narozeninám M. janků vydali jeho přátelé, samizdat, obs. soupis novoročenek M. Janků, volné listy, dobrý stav

obs. kompletní ročníky 1918 a 1919 (čtyři čísla v jednom svazku, pův. obálky vevázány, 484s.), a následně kompletní ročníky 1929-1945, vyd. Jan Štenc, Praha, polokožené souvazby všech ročníků, celkem 17 svazků, výborný stav

texty různých autorů: Amedeo Giannini, J. Herben, A. Hajn, V. Kybal, K. Engliš, E. Lippert, O. Fischer, A. Matějček, A. Beer, K. Stloukal a další, několik čb. vyobrazení v textu, v příloze dvě rozkládací mapky Československa, vyd. Anonima Romana Editoriale, Řím, 1925, zdobená celokožená vazba s ražbou a zlacením, zlacená horní ořízka, 477s., výborný stav

s původními grafickými přílohami: O. Kulhánek, A. Střížek, K. Šafář, K. Vysušil (vše signováno) a J. Klápště a V. Komárek (nesignováno), vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 2007, ex. 72/650 na supersnowbrigh papíru v lepené japonské vazbě a s podpisy L. Voleníka, M. Dyrynka, P. Kábrta, a P. Ladmana v tiráži, 70s., výborný stav

cérky
3000,- aukce

soubor šesti grafických listů, autoři: A. Brunovský (Mladá), A. Kučerová (Žena s králíčkem), J. Pešicová (Magdalena), E. Prokopová (Panenka), H. Storchová (Eva) a E. Tomanová (Píseň, vyd. "pro potěšení Jožky Pavlíka a jeho přátel", 1982, ex. 19/56, volné listy v obálce, výborný stav

5 leptů
700,- aukce

1x. sign. J. Pileček, J. Hadlač, 2x sign. neznámý autor a 1x lept bez signatury, bez nakl. údajů, 1979, ex. 24/90, volné listy v obálce, výborný stav

soubor 10 grafických listů (vše signováno), autoři: O. Janeček, L. Jiřincová, J. Liesler, V. Komárek, J. Kábrt, J. Klápště, A. Laufrová, K. Šafář, M.M. Šechtlová a J. Šindler, vyd. ctitelé umělcova díla (o vydání pečoval V. Mikule) k nedožitým 85. narozeninám, 1986, ex. 24/50 se signovaným dřevorytem na obálce, volné listy, výborný stav

soubor 6 grafických listů, autoři: A. Grmelová, J. Klápště, V. Komárek, V. Pokorný, V. Tesař a H. Tesařová, kresba na obálce M. Janáček, vyd. Josef Vinklát, 2000, k 80. narozeninám L. Kundery (podpis v tiráži), ex. 28/80, volné listy listy v obálce, velmi dobrý stav

soubor 10 grafických listů, autoři: P. Sukdolák, K. Šafář, V. Komárek, J. Bouda, P. Roučka, M. Houra, A. Laufrová, M. Erazim, J. Kábrt a E. Ranný, k uctění 95. výročí narození K. Čapka a ke 40. výročí úmrtí J. Čapka v počtu 50 číslovaných a 10 autorských souborů připravili E. Gebauer a V. Mikule, ex. 49/50, 1985, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

obs. řadu čb. i bar. vyobrazení a texty růžných autorů, vyd. zástupci Pražských sdružení litografických, redakce V. Koranda, pův. clpl. zdobená vazba, pův. obálka vevázána, 118s., flíčky na deskách, v rozích plátno mírně poškozené, dobrý stav

1x sign. suchá jehla V. Komárek, 1x sign. suchá jehla V. Klápště a 1x sign. dřevoryt M. Janků, obs. dva dvojlisty s básněmi S. Čecha a J. Seiferta se stejným názvem, vyd. Vladimír Mikule, Lomnice nad Popelkou, 1992, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

vzácně se objevující propagandistický titul, vyd. Orbis, Praha, 1942, obs. 64 hlubotiskových příloh a vevázanou mapku, pův. brož, 181s., zachovalý stav

obs. velké množství čb. vyobrazení, tabulek a rozkládacích příloh s mapkami a nákresy oblastí, projektů a dobových situací po celém tehdejším území, texty o úpravách, zalesňování, výkupu pozemků nebo geometrickém zaměření, vyd. Karel Bellmann - nákladem vlastním, Praha, 1910, pův. clpl. vazba, 280s., velmi dobrý stav

« < 1 2 > »

3x původní signovaná litografie Jar. Novák, vyd. nákladem vlastním, 1946, ex. 32/350, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

sign. serigrafie O. Janeček, podpis J. Seiferta pod vlastní básní, pamětní list vyd. Spolek č. bibliofilů k 65. narozeninám O. Janečka, dvojlist, ruční papír, výborný stav

4x sign. litografie a podpis s věnováním Josefu Hrubému na patitulu V. Suchánek, vyd. Edice Mare Liberum, 1995, autorský tisk, celkem 120 výtisků, volné listy v obálce, výborný stav

Könemann Verlagsgesellschaft, 1995

Stran: 480+445

Česká akademie věd a umění, 1938

Stav: stav velmi dobrý; obálka otřepená po okrajích , u hřbetu lehce zažloutlá

Stran: 139

1999, Rebo productions