Položky aukce autora: Seifert Jaroslav 1901 - 1986

sign. litografie neurčené autorky, přeložil a vydal J. Seifert (podpis pod závěrečným slovem), Praha, 1984, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

obs. 1. Vánoce, 2. To nejhorší mám za sebou, 3. Údery věžních hodin a 4. Verše z goblénu, v každém podpis autora a sign. grafický list (1x sign. tisk)

Dopisy
300,- aukce

výběr dopis J. Seiferta V. Mikulovi, vyd. J. Vinklát a V. Mikule (podpis v tiráži), 2008, ex. 1/100, brož, 33s., výborný stav

1945-1955
300,- aukce

podpis J. Seiferta pod vlastní básní, dřevoryty vyzdobil J. Mahelka, vyšlo jako příloha k 2. číslu Sborníku graf. umění Hollar, 1955, obs 7 básní různých autorů, volné lity, lehce opotřebeno, dobrý stav

Osm dní
500,- aukce

podpis na patitulu J. Seifert, il. J. Čapek, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1968, pův. clpl. vazba s obálkou, nestr., velmi dobrý stav

podpis na patitulu J. Seifert, il. J. Zrzavý, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1968, pův. clpl. vazba s obálkou, 180s., velmi dobrý stav

podpis J. Seiferta v tiráži, vyd. Krajská lidová knihovna, Olomouc, 1955, 150 výtisků, kresba K. Svolinského, volné listy v obálce, výborný stav

Fotografie
250,- aukce

podpis na dolním okraji J. Seifert, čb. fotografie J. Seiferta, 15,8 x 12, nedatováno

podpis na levém okraji J. Seifert, čb. fotografie J. Seiferta z "Večera poesie", 8,5 x 11,5, vzadu datováno 23.3.1955,

podpis s věnováním autora na patitulu, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1932, polokož. převazba, 161s., výborný stav

podpis s věnováním na patitulu J. Čep, vyd. Melantrich, Praha, 1936, IV. vydání, pův. clpl. vazba s ob., 233s., okraje obálky potrhané, dobrý stav

podpis s věnováním autora za titulem, vyd. Bonaventura, Praha, 2013, autorský tisk, celkem 200 výtisků, celokož. vazba, 140s., výborný stav

Československé filmové nakladatelství, 1948

Stav: stav knihy velmi dobrý; obálka na hřbetu mírně poškozená

Stran: 59

ilustrace (lakovky) a obálka Zd. Burian, typická vilímkovská vazba se zlacením a ražbou, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., pův. plpl. vazba, 291s., krásný, sběratelský stav knihy, nepatrné trhlinky v rozích a na okrajích hřbetu obálky

Národní galerie, 2013

Stran: 120