Položky aukce autora: Šimon Pavel 1920 - 1958

čtyřmi akvatintami vyzdobil P. Šimon (vše signované), vyd. jako IV. svazek Edice Kladenský lis, upravil a vytiskl Josef Cipra, 1949, ex. 88/99, podpis překladatele (Karel Růžička) v tiráži, volné listy v obálce, výborný stav

podpis autora naproti titulu, vyd. Verlag K

arl Zink, Praha, 1930, nečísl. ex., brož s obálkou, 38s., nerozřezáno, dobrý stav

podpis s věnováním na patitulu K.M. Čapek-Chod, vyd. J. Otto, Praha, 1904, zlacená horní ořízka, plkž. vazba, 384s., velmi dobrý stav

44x podpis: Z. Adamovská, I. Andrlová, Y. Blanarovičová, F. Blažek, J. Boušková, Z. Bydžovská, V. Cibulková, J. Čenský, A. Čunderlíková (věnování s podpisem na kartičce), M. Dejdar, V. Dlouhý (fotografie s podpisem), M. Dolinová, M. Donutil, S. Dvořáková, T. Kostková a M. Eben (podpisy dohromady na jedné fotografii), J. Hrušínský, B. Hrzánová, N. Konvalinková, B. Klepl, V. Kopta (podpis na pohlednici), J. Kretschmerová, M. Krobot, P. Liška, J. Mádl, O. Navrátil, J. Paulová, T. Pokorná, K. Roden,  R. Skamene, S. Stašová, M. Stropnický, L. Šafránková, J. Švehlová, P. Tomicová, M. Táborský, T. Töpfer, L. Vaculík, D. Veškrnová Havlová, O. Vetchý, T. Vilhelmová, M. Vladyka, V. Vydra (podpis na kartičce + fotografie s podpisem) a V. Žilková; velmi dobrý stav

E. Beaufort, 1940

Stav: desky lehce zašlé, jinak velmi dobrý stav

Stran: 288

Agora, 1995

Stav: stav velmi dobrý; horní roh obálka lehce vyhnutý; ořízka a kousek obálky ušpiněné od červené barvy

Stran: 391

Allen Lane, 2006

Stran: 774