Položky aukce autora: Souček Jan 1941 - 2008

2x sign. lept Jan Souček, vyd. Věra a Václav Křupkovi, Mohelnice, 1979, ex. 4/50 na velkolosinském papíru a s podpisem J. Seiferta na patitulu, volnél listy v obálce, výborný stav

10x sign. barevný lept J. Souček, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1979, ex. 7/A, Edice Biblos, sv. 9, volné listy v obálce, výborný stav

3x dvoubar. litografie A. Born, podpisy v přední tiráži A. Born, Fr. Dvořák (doslov), Jar. Tesař (sepsal) a Mar. Dyrynk (přebal a typogr.), vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1999, ex. 541/600, brož v ob., 25s., výborný stav

5x sign. kombinovaná technika J. Anderle, vyd. Supraphon, Praha, 1986, ex. 159/200 na ručním papíře z Velkých Losin, ed. Lyra Pragensis, volné listy v obálce, 44s., výborný stav

8x sign. lept K. Šafář, vyd. Sběratelé exlibris, Pardubice, 1997, ex. 27/120 (grafiky tiskl Zd. Šíma), volné listy v obálce, výborný stav

1988, Odeon

Stav: Výborný, sběratelský

1887, Dědictví sv. Jana Nepomuckého

1932, Legiografie

Stav: výborný stav knihy/velmi dobrý; přední netisknutý list je pokrčený, malinko natržený, desky na okraji lehce ztmavlé, u hřbetu natržená textilie