Položky aukce autora: Šrámek Fráňa 1877 - 1952

podpis autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1933, clpl. převazba, 305s., místy flíčky na listech, velmi dobrý stav

Soud
300,- aukce

podpis autora na patitulu, úprava Josef Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1925, clpl. převazba, 66s., velmi dobrý stav

z neoznačeného strojopisu s použitím kreseb Karla Nepraše bez vědomí obou autorů vydal v počtu 20 výtisků jako svou poloročenku D.Ž. Bor (pseudonym V. Zadrobílka), Plzeň, 1981, pův. karton. desky, nestránkováno, výborný stav

8x sign. bar. litografie P. Roučka, vyd. Edition International Grafik, 1987, ex. 49/200 s podpisem a věnováním výtvarníka na tit. listěkarton. desky v obálce, velmi dobrý stav

podpis na tit. listě a ilustrace J. Anderle, podpis na tit. listě V. Príkazský, vyd. Radioservis, Praha, 2013, lamin. vazba, 270s., výborný stav

BBart, 2007

Stran: 311

Československý spisovatel, 1974

Stav: výborný, hřbet obálky lehce zažloutlá, horní okraj obálky nepatrně otřepen

Stran: 40

1948, Tempos