Položky aukce autora: Stehlík Ladislav 1908 - 1987

podpis s věnov. J. Hodkovi na patitulu L. Stehlík, bez nakl. údajů, Příbram, 1930, karton. převazba, pův. ob. vevázána (Josef Végsö), 38s., výborný stav

Watteau
500,- aukce

podpis s věnov. J. Hodkovi L. Stehlík, krásná zdobená celokož. vazba (značeno ŠK), vyd. Sdružení západočeských výtv. um., Plzeň, 1931, ed. Stín, 23s., výborný stav

Madoně
300,- aukce

strojopisně přesané vydání z r. 1944 s kresbičkami a vloženými tematickými reprodukcemi, na patitulu podpis autora a další nesouvisející věnování, clpl. vazba, 56s., flíčky na listech, dobrý stav

sign. PD VKubašta, 32,5 x 18 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 39 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

sign. LD VKubašta, 31,5 x 23 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 24 (2x) a 1x u přední tiráže (kopie obou přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

sign. PD VKubašta, 27,5 x 18 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 21 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

celk. 16x lept (5x bar.), 4x L. Jiřincová, 3x O. Janeček, 2x H. Zmatlíková, 1x Ant. Rybička, E. Rybičková, Al. Rybička, manž. Kopáčkovi, J. Jančková, Z. Seydl a M. Nováková, Malé grafické soubory, sv. 2, Praha, 1954, volné listy v obálce, vyšlo 99 výtisků na maršovském velinu, tento nečíslovaný, podp. L. Jiřincové v tiráži, velmi dobrý stav

původní obálka vevázána

Přírodovědecké nakladatelství, 1951

Stran: 243

Česká grafická akciová společnost Unie, 1906

Stav: desky při krajích lehce odřené, jinak velmi dobrý stav

Stran: 736