Položky aukce autora: Suarés André 1868 - 1948

Napoleon
300,- aukce

vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, ed. Bibelot, sv. IV., přel. J. Zaorálek, tisk Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. celokožená vazba s ražbou a zlacením na hřbetu, nestr., velmi dobrý stav

1x lept a 1x litografie (signováno) V. Stretti, vyd. Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha, 1942, obs. čb. vyobrazení, volné listy v pův. obálce, 18s. + přílohy, velmi dobrý stav

obs. řadu čb. a bar. vyobrazení děl, úv. text J. Valoch, vyd. Dům umění města Brna, 1990, brož, nestr., velmi dobrý stav

podpis s věnováním na patitulu J. Siblík, vyd. Petr Lunga, Praha, pův. lamin. vazba s obálkou, 140s., velmi dobrý stav

Könemann Verlagsgesellschaft, 1995

Stran: 480+445

1949, Jos. R. Vilímek

1991, Odeon