Položky aukce autora: Suchánek Vladimír 1933 - *

dvoubar. sign. perokresba V. Suchánek, vyd. SČB, Praha, 1998, ex. 47/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 17, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

sign. dvoubar. kresba V. Suchánek, vyd. SČB, Praha, 1995, ex. 100/300 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 13, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

1x sign. barevná litografie V. Suchánek, vyd. Josef Straka, Praha, 1981, ex. 59/60, dva dvojlisty v obálce, velmi dobrý stav

podpis na čb. fot. vyobrazení, 10 x 14,5 cm, křetní jméno částečně smazáno, velmi dobrý stav

16x podpis na portrétní fotografii: C. Abbado, S. Accordo, H. Donath, K. Donath + H. Donath (oba podpisy na jedné fotografii), S. Estes, P. Dvorský, V. Hudeček, P. Kočí, L. Maazel, Z. Mehta, R. Muti, V. Neumann, J. Norman, L. Pavarotti, V. Soukupová, V. Zítek

2x sign. dvoubar. perokresba A. Střížek, vyd. SČB, Praha, 2004, ex. 100/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 24, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

1999, Rebo productions

2004, Sphere

Torst, 2001

Stran: 180