Položky aukce autora: Sůra Jaroslav 1929 - 2011

2x dvoubarevná serigrafie J. Sůra, podpis autora a M. Dyrynka v tiráži, vyd. M. Dyrynk v edici Slza, ex. 45/300, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav

8x dvoubarevný signovaný lept J. Istler, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris, Pardubice, 1996, ex. B1/100 (vyšlo též 50 výtisků v jednobarevné variantě), volné listy v obálce, výborný stav

18x sign. dřevoryt a viněta Fr. Kobliha, podpis P. Bezruče na patitulu, vyd. František Alex, 1957, ex. 83/100, volné listy v obálce, výborný stav

4x sign. suchá jehla J. Klápště, vyd. Památník nár. písemnictví, Praha, 1987, ruční papír, volné listy v obálce, 21s., výborný stav

1988, Odeon

Stav: Výborný, sběratelský

1946, Naše vojsko

1963, Naše vojsko

Stav: Lehce ušpiněné desky, dobrý stav