Položky aukce autora: Sutnar Ladislav 1897 - 1976

typ. úprava, vazba a obálka (vevázána vzadu) L. Sutnar, vyd. Družstevní práce, Praha, 1931, obs. velké množství čb. vyobrazení, autoři textů: S. Kraus, V. Lenc, M. Prokop, J. Roller, J. Svoboda a E. Zika, pův. clpl. vazba, 367s. + dobové reklamy, velmi dobrý stav

původní obálka a úprava L. Sutnar, il. J. Čapek, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1930, pův. brož, 390s., restaurováno, nový hřbet, obálka při levém okraji mírně odřená

úprava, obálka a vazba L. Sutnar, vyd. Družstevní práce, Praha, 1938, celokožená vazba s ražbou a zlacením, 388s., původní obálka vevázána, zlacená horní ořízka, výborný stav

podpis s věnováním překladatele J. Hořejšího na patitulu, vyd. Jan Fromek, Praha, 1936, ed. Odeon, sv. 79, pův. brož, 80s., krásný stav

podpis s kratším textem a datací k 10. říjnu 1940 na samostatném vlepeném lístečku B. Klička, vyd. Melantrich, Praha, 1935, polokožená převazba, 249s. krásný stav

Baset, 2000

Stran: 648

Könemann Verlagsgesellschaft, 1995

Stran: 480+445

Československý spisovatel, 1974

Stav: výborný, hřbet obálky lehce zažloutlá, horní okraj obálky nepatrně otřepen

Stran: 40