Položky aukce autora: Sutnar Ladislav 1897 - 1976

úprava a vazba L. Sutnar, vyd. Družstevní práce, Praha, 1937, sborník k 100. výročí Máchovy smrti, usp. Arne Novák, pův. plpl. vazba, 340s., krásný stav

obálka a úprava L. Sutnar, vyd. Družstevní práce, Praha, 1932, pův. brož, 400s., zateklina na hřbetu obálky, uvolněné archy, otřepené okraje, dobrý stav

obálka, vazba a úprava L. Sutnar, vyd. Družstevní práce, Praha, 1932, pův. clpl. vazba, obálka vevázána, 244s., výborný stav

obs. velké mn. čb. vyobrazení, upr. L. Sutnar, vyd. Památník osvobození, Praha, 1938, pův. polokožená vazba s obálkou, 234s., okraje obálky s trhlinkami, hřbet natržený, stav knihy výborný

upr. L. Sutnar, obs. velké mn. čb. fotografií, vyd. Ministerstvo nár. obrany v nakl. Svazu čs. důstojnictva "VOK", Praha, tisk hlubotiskem V. Neubert a synové, nestr., velmi dobrý, pěkný stav

upr. L. Sutnar, vazba V. Fiala, vyd. Družstevní práce, Praha, 1937, pův. clpl. vazba, 350s., velmi dobrý stav

úprava, obálka a vazba L. Sutnar, vyd. Družstevní práce, Praha, 1938, celokožená vazba s ražbou a zlacením, 388s., původní obálka vevázána, zlacená horní ořízka, výborný stav

8x čb kresba na kameni a signet B. Žemlička, sign. v tiráži B. Žemlička (il.), M. Dyrynk (redakce a úprava) a J. Tichý (doslov k ilustracím), vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 2004, ex. 406/700, pův. brož s obálkou, 44s., výborný stav

podnázev: Volkskampf und Reichsraum, předmluva K.H. Frank, obs. velké množství čb. fotografií, mapky, texty (německy), vyd. Volk und Reich Verlag, Praha, 1943, pův. plpl. vazba, 463s., odřené okraje desek, jinak velmi dobrý stav

obálka Zd. Burian, il. J. Wowk, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1945, pův. plpl. vazba s obálkou, 214s., stav knihy výborný, hřbet obálky zevnitř mírně vyspravený, při okrajích popraskanáa odřená, úbytek v pravém dolním rohu

1936, Nakladatelské družstvo Máje

Stav: Zachovalý

Spring Books London, 1963

Stav: výborný, hřbet desek vybledlý

Stran: 315

1968, Veb a Seemann Verlag

Stav: výborný, jen nepatrně otřepené okraje