Položky aukce autora: Švabinský Max 1873 - 1962

obálka, tit. list a 23 bar. zinkografických il. J. Lada, verše napsal Foltýn, přírodopisná část V. Jedlička, vyd. Melantrich, Praha, 1932, brož, nestr., restaurováno, pevně znovuslepený hřbet, zadní strana desek počmáraná tužkou, lehce zašlé růžky desek, velmi dobrý stav

Baset, 2000

Stran: 648

autor trojbarevné vazby, motivicky pojaté jako výřez z americké vlajky, s ražbou a zlacením - neznámý, obs. první, čtvrtý a pátý díl, vyd. St. Minařík, Praha, 1921 a 1927?, clpl. převazba, 204+238+202s, velmi dobrý stav