Položky aukce autora: Svolinský Karel 1896 - 1986

podpis na patitulu, ob., tit. list, iniciály a šest kreseb K. Svolinský, podpis autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1944, brož, 66s., obálka zažloutlá a ohmataná, dobrý stav

dřevoryt na tit. listě K. Svolinský, vazba H. Dostálová, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1928, ex. 60/550 na papíře "Japan Banzay", celokožená vazba, 214s., hřbet a růžky mírně odřené, velmi dobrý stav

3x mědirytina a podpis v tiráži K. Svolinský, vyd. Supraphon, Praha, 1973, ex. 174/220, ed. Polyhymnia, ruční papír z Velkých Losin, pův. polokožená vazba, výborný stav

sign. linoryt K. Svolinský, podpisy pod vlastními básněmi Fr. Nechvátal a L. Stehlík, vyd. Památník nár. písemnictví, Praha, 1978, rozkládací list, velmi dobrý stav

vazba Rajman, Rožďalovice, výzdoba K. Svolinský, vyd. Prostějovští knihomilové, Prostějov, 1940, pův. obálka vevázána, 250 exemplářů, celokožená vazba se zlacením, výborný stav

2x sign. dřevoryt a typografie K. Svolinský, podpis na tit. listě J. Seifert, vyd. Matouš Jurák a Karel Svolinský, Olomouc, 1956, ex. 50/100, velkolosinský ruční papír, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

podpis s věnováním autora za titulem, vyd. Bonaventura, Praha, 2013, autorský tisk, celkem 200 výtisků, celokož. vazba, 140s., výborný stav

podpis autora na tit. listě, vyd. Mladá fronta, Praha, 1955, clpl. vazba s ob., 340s., velmi dobrý stav

podpis s věnováním na patitulu L. Vaculík, vyd. Mladá fronta, Praha, 1995, karton. vazba s ob., 684s., velmi dobrý stav

Židovské muzeum v Praze, 2003

Stran: 375

Arbor Vitae, 2011

Stran: 338

Mladá fronta, 1992

Stav: zateklina na předních stranách knihy, jinak velmi dobrý stav

Stran: 295