Položky aukce autora: Václavík Antonín 1891 - 1959

jedinečná místopisná publikace s bohatou obrazovou přílohou, ilustracemi v textu a vevázanou rozkládací mapkou dané oblasti (např. Bohuslavice u Zlína), vyd. Musejní společnost, Luhačovice, 1930, pův. clpl. vazba, 620s. + 181 tabulí s přílohami, výborný, krásný stav

6x původní signovaný lept O. Kulhánek, bez nakl. údajů, 1984, volné listy v obálce, výborný stav

8x sign. lept K. Šafář, vyd. Sběratelé exlibris, Pardubice, 1997, ex. 27/120 (grafiky tiskl Zd. Šíma), volné listy v obálce, výborný stav

6x signovaná suchá jehla s motivy karet V. Jarcovják, vyd. Edice Folio, sv. 10, Praha, 1982, v původní obálce, výborný stav

1988, Odeon

Stav: Výborný, sběratelský

1971, Cercle d´Art

Stav: zcela uvolněné listy; jinak velmi dobrý stav

2013, J Press