Položky aukce autora: Vaculík Ludvík 1926 - 2015

podpis L. Vaculíka na tit. listě, bez nakl. údajů, 1977, strojopis na žlutém papíře, brož, 51s., odřené okraje, dobrý stav

podpis L. Vaculíka na tit. listě, bez nakl. údajů, 1977, strojopis v karton. vazbě, 44s., odřené okraje, dobrý stav

podpis s věnováním na patitulu L. Vaculík, vyd. Mladá fronta, Praha, 1995, karton. vazba s ob., 684s., velmi dobrý stav

Sekyra
400,- aukce

podpis s věnováním na patitulu L. Vaculík, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1966, plpl. vazba s ob., 176s., ob. mírně natržená

7x sign. litografie C. Stehlík, vyšlo nákladem autora, Praha, 1981, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

5x sign. suchá jehla A. Antonová, bez nakl. údajů, ex. 15/30, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

4x sign. suchá jehla V. Komárek, k 30. výročí úmrtí F. Halase vyd. E. Gebauer, 1979, ex. 4/35, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

1981

Stav: velmi dobrý stav, jen lehce odřeny okraje obálky

Stran: 96

vyd. Sixty-Eight Publishers, Corp., Toronto, 1985, jako svou 157. publikaci, autor obrazu na obálce Jetro McIntosh (vl. jm. Jiří Sehnal), kresba v záhlaví I. Steiger, brož, 425s., výborný stav

Jan Laichter, 1928

Stav: desky lehce opotřebené; jinak velmi dobrý stav

Stran: 352