Položky aukce autora: Karel Valter 1909 - 2006

podp. s věnov. na tit. listě M. Rittstein, vyd. Odeon, Praha, 1989, pův. brož s ob., 134s., výborný stav

litografie ve frontispisu J. Čapek, podpis S.K. Neumanna na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1915, 1200 výtisků, upr. M. Kaláb, pův. karton. vazba, 88s., pošk. hřbet desek, listy mírně ohmatané, na tit. listě razítko bývalého majitele

vyd. Ladislav Kuncíř, Praha, 1929, ex. 141/1000 na dřevaprosté lehkém papíře, 3x pův. brož s ob., 313+330+349s., restaurováno - nově sešité archy v pap. deskách, flíčky na pův. obálkách, jinak výborný stav, nerozřezáno

1991, Academia

Stav: desky ušpiněné; jinak dobrý stav knihy

vydáno v roce stého výročí narození a dvacátého výročí úmrtí J. Sudka; ex. 97/300 s podpisy autorů knihy: Jaroslav Boček (text), Pavel Jedlička (úprava) a Miroslav Khol (fotografie); původní ochrané plátěné pouzdro mírně ušpiněno

MoraviaPress, 1996

Stran: 80 + doslov

Židovské muzeum v Praze, 2003

Stran: 375