Položky aukce autora: Vančura Vladislav 1891 - 1942

podpis autora na tit. listě, vyd. Družstevní práce, Praha, 1924, pův. polokož. vazba, 118s., pův. ob. vevázána, velmi dobrý stav

podpis na patitulu V. Vančura, vyd. Adolf Synek, Praha, 1930, pův. karton. desky, 36s., odřené růžky a hřbet desek, dobrý stav

8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě M. Rittstein (A4), vyd. nákladem autora, 1985, ex. 44/100, 5. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav

podpis J. Seiferta pod vlastní básní, dřevoryty vyzdobil J. Mahelka, vyšlo jako příloha k 2. číslu Sborníku graf. umění Hollar, 1955, obs 7 básní různých autorů, volné lity, lehce opotřebeno, dobrý stav

2x sign. lept A. Brunovský, vyd. l’Arethusa Pers Herber Blokland, Amstedram, 1985, ex. 17/68, ruční papír, pův. clpl. vazba, nestr., výborný stav

1990, Portland House

Stav: stav knihy výborný; obálka: na okrajích jen nepatrně otřepená, vepředu menší flek , na ořízce zboku a zhora několik malých žlutých flíčků

1946, Naše vojsko

2005, Gallery