Položky aukce autora: Vik Karel 1883 - 1964

Prague
1500,- aukce

40 bar. dřevorytů K. Vik (včetně frontispisu), vyd. Muller & Cie., Turnov, 1929, ex. 4/20 na Japonu a s podpisem výtvarníka a autora textu (Fr. Táborský) v tiráži, plkž. převazba, výborný stav

12x bar. dřevoryt K. Vik, podpis autora veršů na tit. listě, vyd. Severografia, Liberec, 1960, sešit, obálka na hřbetu mírně poškozená, dobrý stav

47 barevných dřevorytů (16 celostránkových a 31 menších v textu) K. Vik, texty J. Pekař, Z. Wirth, K. Vik, vyd. Müller a spol., Turnov, 1930, poloplátěná vazba, původní přední i zadní obálka vevázána, 118s., výborný stav

rozšířený text, podzim 1980, dodatky podle rukopisu k 1. vydání v ČS v Praze roku 1982, 30 volných listů, velmi dobrý stav

4x sign. suchá jehla V. Komárek, k 30. výročí úmrtí F. Halase vyd. E. Gebauer, 1979, ex. 4/35, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

podpis Hany Benešové na patitulu (s datací k 28.V.1974), vyd. Orbis, Praha, 1945, úv. slovo F.X. Šalda, clpl. převazba, nestr., dobrý stav

Trigon, 1992

Stav: obálka ušpiněná; vevnitř knihy ve výborném stavu

Stran: 87

1992, Odeon

Stav: Výborný, sběratelský stav

Československý spisovatel, 1974

Stav: výborný, hřbet obálky lehce zažloutlá, horní okraj obálky nepatrně otřepen

Stran: 40