Položky aukce autora: František Igor Vik 1895 - 1957

4x litografie a úprava Fr. Vik, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1930, v edici Atlantis, sv. 7., ex. 56/150 na tuzemském japanu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 67s., mírně se odlepující hřbet, jinak velmi dobrý stav

1. vydání, vyd. Fr. Borový, Praha, 1932, pův. nakl. clpl. vazba, 72s., velmi dobrý stav

dřevoryty vyzd. A.V. Slavíček, vyd. Marta Florianová, Stará Říše, 1920, převazba do kůže se zlacením (přípis tužkou "vazba Krč, Olomouc 1970), 227s., pův. ob. vevázána, v ochranném pouzdře, výborný stav

podpis naproti titulu a překlad J. Florian, vyd. Studium ve Staré Říši, 1910, plpl. převazba, 150s., jeden list drobně natržen, jinak velmi dobrý stav

Slovart, 2004

Stran: 255

Argo

Stav: lehce zažloutlé ořízky a hřbety vazeb; knihy se nacházely v kuřáckém prostředí a je to trochu znát