Položky aukce autora: Zdeněk Vlach 1942 - 1999

formát A3 (42x30 cm), 1979, r. J. Vasiljev, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), 1985, r. M. Hollý, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), 1985, r. J. Boreckij, velmi dobrý stav, nepřeložen

42x30cm, 1986, r. J.J. Annaud, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. V. Matějka, 1989, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. B. Šaralijev, 1971, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. Z. Sirový, 1990, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. J. Bromski, 1989, drobné trhlinky při pravém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. A. Pankratov, 1989, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. K. Kachyňa, 1984, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav

formát A3 (42x30 cm), r. A. German, 1986, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. B. Favre, 1984, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav

formát A3 (42x30 cm), r. P. Labro, 1987, drobný flíček v pravém horním rohu, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. O. Vávra, 1989, při okrajích drobně pomačkán, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. A. Orlov, 1987, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav

formát A3 (42x30 cm), r. C. Hanson, 1988, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. A. Surikovová, 1988, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. J. Svoboda, 1985, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. F. Rosi, 1987, velmi dobrý stav, nepřeložen

formát A3 (42x30 cm), r. Z. Sirový, 1989, velmi dobrý stav, nepřeložen

1 2 > »

42x30cm, 1969, r. G. Révész, velmi dobrý stav, nepřeložen

42x30cm, 1971, r. J. Trnka, stopa po přeložení, mírně ohnuté růžky, na pravém okraji v místě přeložení natržen

formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Girault, velmi dobrý stav, nepatrná stopa po přeložení

Vltavín, 2007

Stran: 140

1978, Penguin Books

Stav: velmi dobrý stav knihy; obálka na hřbetu mírně odřená

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie