Položky aukce autora: Miroslav Zajíc 1946 - *

pův. lept ve frontispisu a návrh a úprava vazby J. Konůpek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 72/500 na Japanu Banzay, ed. Symposion, pův. clkžn. tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 170s., lehce vybledlý hřbet desek, na tit. listě podpis pův. majitele, jinak velmi dobrý, pěkný stav!

ob. Toyen, překl. B. Reynek, vyd. Jan Fromek, nakladatelství, Odeon, jako 5. svazek knihovny Kosmopolis, Praha, 1928, pův. brož, 344s., restaurováno: archy nově sešity do pův. ob., zažloutlé okraje, přesahy ob. lehce opotřebeny, jinak velmi dobrý a pěkný stav!

ob. Fr. Zelenka?, vyd. Společenské podniky, Přerov, 1939, pův. brož s ob., 335s., rozvolněná brož - volné archy, okraje ob. lehce opotřebeny, jinak dobrý stav

2007, BBart

Vydavatelstvo slovenského fondu výtvarného umení, 1962

Stav: desky ušpiněné, hřbet mírně skosený, jinak velmi dobrý

Stran: 250

Státní tiskárna v Praze, 1929

Stav: stav knihy dobrý; okraje obálky lehce otřepeny; vazba se rozpadá - uvolněné listy

Stran: 214