pův. lept ve frontispisu a návrh a úprava vazby J. Konůpek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 72/500 na Japanu Banzay, ed. Symposion, pův. clkžn. tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 170s., lehce vybledlý hřbet desek, na tit. listě podpis pův. majitele, jinak velmi dobrý, pěkný stav!
ob. Toyen, překl. B. Reynek, vyd. Jan Fromek, nakladatelství, Odeon, jako 5. svazek knihovny Kosmopolis, Praha, 1928, pův. brož, 344s., restaurováno: archy nově sešity do pův. ob., zažloutlé okraje, přesahy ob. lehce opotřebeny, jinak velmi dobrý a pěkný stav!
ob. Fr. Zelenka?, vyd. Společenské podniky, Přerov, 1939, pův. brož s ob., 335s., rozvolněná brož - volné archy, okraje ob. lehce opotřebeny, jinak dobrý stav