Položky aukce autora: Ziegler Zdeněk 1932 - *

obs. velké množství čb. ilustrací P. Gavarniho, autoři: H. de Balzac, E. Sue, G. Sand, Stendhal, A. de Musset, Ch. Nodier, G. de Nerval, T. Gautier a jiní, vyd. J. Hetzel, Paris, 1845 a 1846, 2x polokožená převazba se zlacením, 380+364s., odřené okraje desek, na horním okraji druhého dílu nepatrný úbytek hřbetu

4x litografie J. Vláčil (poslední v tiráži signovaná), vyd. Kruh Bibliofilů, Morava, 1950, ex. 83/100, ruční papír, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

3x suchá jehla a podpis v tiráži Fr. Tichý, vyd. Václav Tomsa, Praha, 1943, ex. 298/300 s podpisem autora v tiráži, volné listy v obálce, krásný stav

Dědictví sv. Jana Nepomuckého, 1887

Stran: 683

The Metropolitan Museum of Art, 1966

Stran: 144

2014,