Vyvolávací cena: 700,- Více zde aukce

Emoční itinerář + Za Karlem Maryskem

Autor: Karel Marysko 1915 - 1988

1) Emoční itinerář, vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, jako svou 66. publikaci, obs. Emoční diář, Milostní deník, Groteskní povídky, He Hablado con Fidel, Vyřkl prdel v Národním divadle, Filosof z předměstí, Ediční poznámka, clpl. vazba se zlacením, 318s., velmi dobrý stav; 2) Za Karlem Maryskem, vyd. Společnost Bohumila Hrabala, Praha, 1989, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav

osmi dřevoryty vyzdobil a vazbu navrhl J. Rambousek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 46/500 na papíře Japan Banzay, ed. Symposion, sv. 21, pův. clkžn. vazba, 102s., lehce vybledlý a mírně odřený hřbet desek, jinak velmi dobrý stav

podpis J. Demla naproti titulu, dřevorytová viněta na tit. listě a kresby na ob. a před tiráží Fr. Bílek, vyd. Marie Rosa Junová, Tasov, 1937, v 500 exemplářích, pův. brož, 198s., několik uvolněných archů, lehce ušpiněná o při okrajích pomačkaná obálka, jinak dobrý stav

1x sign. suchá jehla, úv. text a kresby V. Komárek, k 60. narozeninám umělce připravili J. a K. Martincovi, Kostelec na Orlicí, 1988, nečíslováno, volné listy v ob., velmi dorý stav

2001, Euromedia Group

Stav: velmi dobrý až výborný

Paul Hamlyn

Stav: stav knihy velmi dobrý; desky na několika místech u okrajů odřeny

Stran: 103

2014,