Autor: Bohumil Tožička 1871 - 1963
il. O. Ušák, vyd. J. Tožička, Praha, 1944, pův. plpl. vazba s ob., 86s., velmi dobrý stav knihy, ob. poškozená
Dětská a dobrodružná
2000, Ostrov
kniha obs. nesouvisející věnování
Stav: desky lehce odřené a ušpiněné; malý flíček na ořízce
1956, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)
Stav: samotné knihy ve velmi dobrém stavu, okraje obálek trochu opotřebené, s trhlinkami
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
Copyright (c) 2026 Antikvariát Radhošť