Vyvolávací cena: 250,- Více zde aukce

Eskymo

Autor: Bohumil Tožička 1871 - 1963

il. O. Ušák, vyd. J. Tožička, Praha, 1944, pův. plpl. vazba s ob., 86s., velmi dobrý stav knihy, ob. poškozená

2000, Ostrov

kniha obs. nesouvisející věnování

Stav: desky lehce odřené a ušpiněné; malý flíček na ořízce

1956, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)

Stav: samotné knihy ve velmi dobrém stavu, okraje obálek trochu opotřebené, s trhlinkami

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie