Vyvolávací cena: 100,- Více zde aukce

Motýl (písničky)

Autor: Jiří Suchý 1931 - *

podp naproti titulu J. Suchý, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1965, pův. clpl. vazba, 136s., velmi dobrý stav

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

Ipel, 2002

Stav: Velmi dobrý, na hřbetu ušpiněná

Stran: 286

1985, Státní pedagogické nakladatelství (SPN)

Stav: trochu kropenaté a zaprášené ořízky, lehce ušpiněné obálky, jinak velmi dobrý stav