Autor: Jiří Suchý 1931 - *
podp naproti titulu J. Suchý, vyd. ČS. spisovatel, Praha, 1965, pův. clpl. vazba, 136s., velmi dobrý stav
Autor: Jiří Suchý 1931 - *
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
1985, Státní pedagogické nakladatelství (SPN)
Stav: trochu kropenaté a zaprášené ořízky, lehce ušpiněné obálky, jinak velmi dobrý stav
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť