Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

Nůše pohádek, díl I.

Autor: Karel Čapek 1890 - 1938

il. J. Čapek, B. Kafka, J. Konůpek, J. Lada, R. Lauda, A. Mucha, V. Stretti, V. Špála, J. Štursa a další, autoři pohádek: J. a K. Čapek, V. Dyk, R. Jesenská, A. Sova, St. K. Neumann a další, usp. K. Čapek, vyd. Pražská akciová tiskárna, Praha, 1918, pův. brož, 96s., restaurováno - nová ořízka, chybějící růžky obálky doplněny, ušpiněná zadní a přední část obálky, jinak velmi dobrý stav

Paseka, 2014

Stran: 304

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1994, H & H