Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Očima svět kolem nás

Autor: Miroslav Hák 1911 - 1978

soubor 46 vybraných fotografií z let 1935-45, úv. slovo L. Linhart, vyd. Československé filmové nakl., Praha, 1947, náklad 3100ks, pův. brož v ob., rozvolněná vazba, lehce odřené hrany obálky, pěkný stav

1985, Prestel

Stav: velmi dbrý stav svazků; lehce odřeny okraje obálky, u jednoho lehce ušpiněná obálka

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1928, Grafický závod umelecký Josef Doležal

Stav: desky odřené, mírně ušpiněné a zažloutlé