Vyvolávací cena: 600,- Více zde aukce

Záhada hlavolamu: přepodivný příběh ze života "Rychlých šípů"

Autor: Jaroslav Foglar 1907 - 1999

komiksové vydání, il. M. Čermák, vyd. Novinář, Praha, 1971, 1. vydání, ob. S. Jílek s použitím ilustrace J. Fischera, clpl. převazba, nestr. (96s.), velmi dobrý stav

Obecní dům, 2007

Stran: 250

2004, Josef Jíra

s podpisem výtvarníka

Stav: při okrajích lehce zašlá obálka, jinak velmi dobrý stav; podpis J. Jíry na patitulu

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie