Položky aukce autora: Čampulka Pavel 1943 - *

10x sign. kombinovaná technika P. Čampulka, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1987, ex. 26/100, Edice Biblos, sv. 22, volné listy v obálce, výborný stav

8x sign. suchá jehla P. Čampulka, obrazový cyklus doprovázený básněmi a fragmenty Bertolda Brechta v překladu L. Kundery (podpis v tiráži), vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1983, autorský exemplář, celkem 25 číslovaných výtisků k 85. výročí narození B.B., volné listy v obálce, ochranné pouzdro, výborný stav

8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě P. Roučka (A4), vyd. nákladem autora, 1984, ex. 44/100, 2. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav

8x dvoubarevný signovaný lept J. Istler, vyd. Spolek sběratelů a přátel exlibris, Pardubice, 1996, ex. B1/100 (vyšlo též 50 výtisků v jednobarevné variantě), volné listy v obálce, výborný stav

4x barevný lept s akvatintou P. Herel, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1995, ex. 50/170 na ručním papíře chamois z Velkých Losin, volné listy v obálce, 55s., výborný stav

Jan Laichter, 1928

Stav: desky lehce opotřebené; jinak velmi dobrý stav

Stran: 352

1971, Cercle d´Art

Stav: zcela uvolněné listy; jinak velmi dobrý stav

Československý čtenář, 1938

Stran: 336