Bibliofilská a knižní aukce

17. června 2020 od 18.00 v Aučkní síni Vltavín, Masarykovo nábř. 36, Praha 1.

Předaukční výstava probíhá 8. - 17.6. v prostorách Aukční síně Vltavín po - pá 10-18 hod., v den aukce do 15 hod.

Internetová část aukce bude dražena také 17.6. online s ukončením ve večerních hodinách.

Pro zadávání limitů a dražbu online je potřeba se předem registrovat (ověření nového dražitele může trvat až 2 pracovní dny, proto se prosíme registrujte s dostatečným předstihem). Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde.

sign. grafické listy: Jan Souček (lept), K. Šafář, V. Pokorný a A. Beran (dřevoryt), M. Houra, M. Janáček, M. Janků a L. Rusek (linoryt), P. Roučka (litografie), přiložen také lept A. Khunové a dřevoryt V. Komárka, vyd. V. Mikule a jiní, 1978, brož a volné grafické listy v obálce, výborný stav

podpis s věnováním na patitulu J. Čep, vyd. Melantrich, Praha, 1936, IV. vydání, pův. clpl. vazba s ob., 233s., okraje obálky potrhané, dobrý stav

podpis s věnováním autora na tit. listě, vyd. Deutsche Verlags-Anstalt, Stuttgart, 1991, karton. vazba, 70s., velmi dobrý stav

SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění), 1962

Stran: 480

Baron, 2014

Stran: 228

Lyra Pragensis, 1983

Stran: 88