Položky aukce autora: Dyrynková Vlasta 1944 - *

2x dvoubar. sign. perokresba V. Dyrynková, vyd. SČB, Praha, 1998, ex. 105/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 16, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

celokožená vazba se zlacením a ražbou A. Malík?, vyd. H. Kosterka, Praha, zlacená horní ořízka, vevázána přední i zadní část pův. obálky, 167s., velmi dobrý stav

podpis na patitulu V. Vančura, vyd. Melantrich, Praha, 1934, pův. ob. vevázána, plkž. převazba se zlacením na hřbetu, 141s., velmi pěkný stav

podpis autora naproti titulu, vyd. Verlag K

arl Zink, Praha, 1930, nečísl. ex., brož s obálkou, 38s., nerozřezáno, dobrý stav

2002, Akropolis

2016, Slezské zemské muzeum

Stav: Zadní strana desek lehce odřená; jinak výborný stav

Greenwich Editions, 1988

Stran: 176