Položky aukce autora: Vladimír Jarcovják 1924 - 2007

The Metropolitan Museum of Art, 1966

Stran: 144

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

2000, Vltavín

Stav: jen drobná stopa po zateklině při spodním okraji, jinak velmi dobrý stav