Položky aukce autora: Komárek Ivan 1956 - *

1x lept O. Kulhánek, 1x lept K. Šafář, 1x linoryt L. Stratilová, 1x linoryt J. Sůra a 1x litografie J. Boudy neuvedná v tiráži (vše signováno), texty J. Glivického, B. Lifky, Fr. Dvořáka a J. Žáčka, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1986, ex. 50/200, volné listy v obálce, výborný stav

vzpomínky a dokumenty, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1927, ex. 41/200 na ručním papíře, ed. Aventinum, sv. 161, upr. M. Kaláb, pův. brož, 480s., restaurováno, krásný stav

26x bar. dřevoryt K. Vik (16x volný list, 10 menší dřevoryt v textu), vyd. Slovenské vydavatelstvo krásnej literatúry, Bratislava, 1958, úv. studie Vojtech Tilkovský, volné listy v deskách, desky v rozích mírně naražené, na hřbetu flíčky, stav listů velmi dobrý

obs. velké mn. čb. a bar vyobrazení, medailony umělců, sezn. vyst. prací a texty K. Srp, L. Bydžovská, M. Klimešová, V. Lahoda a dalších, jedinečná obálka každého z výtisků, vyd. Galerie hlavního města Prahy, Praha, 1994, brož, 446s. vč. angl. překl. textů, výborný stav

Galerie Hlavního města Prahy, 1994

Stran: 446

vyd. Rozmluvy, Purley, Surrey, 1989, ob. J. Brychta, reprint pův. vydání nakl. PmD (Poezie mimo domov) z roku 1986, brož, 102s., výborný stav

Jan Laichter, 1928

Stav: desky lehce opotřebené; jinak velmi dobrý stav

Stran: 352