Položky aukce autora: Komárek Ivan 1956 - *

sign. litografie ve frontispisu-tit. listě I. Komárek, vyd. Litera, Praha, 1990, autorský výtisk, celkem 100 číslovaných výtisků, volné listy v obálce, nestr., výborný stav

obs. vyobrazení 46 "sýkorek", náklad 300 výtisků, vyd. Museum Kampa a Nadace Jana a Medy Mládkových, Praha, 2010, plpl. vazba, výborný stav

10x pohlednice s vyobrazením kreseb K. Svolinského, na obálce text (španělsky) o Svolinského návštěvě Mexika (1957), kde zahájil výstavu československého lidového umění, a následně podnikl řadu výletů autem po celé zemi, během kterých zachytil mexickou krajinu a kulturu, z nichž vznikl tento soubor, 8x čb. a 2x bar. volný list v obálce, velmi dobrý stav

obálka Zd. Burian, il. J. Wowk, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1945, pův. plpl. vazba s obálkou, 214s., stav knihy výborný, hřbet obálky zevnitř mírně vyspravený, při okrajích popraskanáa odřená, úbytek v pravém dolním rohu

Gallery Press

Stav: výborný, obálka vepředu malinko natržena

Elk, 2006

Stav: stav výborný, lehounce zašlá obálka

Stran: 322

1995, Prostor