Položky aukce autora: Kuba Ludvík 1863 - 1956

podpis na tit. listě L. Kuba, vyd. Družstevní práce, Praha, 1937, pův. clpl vazba, 232s., výborný stav

podpis s věnováním na patitulu L. Kuba, vyd. autor jako soukromý tisk, Praha, 1946, 600 výtisků, volné listy v obálce, 30s., dobrý stav

12x sign. lept J. Pileček, vyd. v Moravské Třebové, 1987, ex. 98/100, volné listy v původní obálce, výborný stav

8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě M. Rittstein (A4), vyd. nákladem autora, 1985, ex. 44/100, 5. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav

7x původní signovaný lept (18,4 x 12 cm), řada vyobrazení v textu a podpis v tiráži V. Komárek, vytiskl a vyd. Jan Mauler, 1982, ex. 26/30, ruční papír, nestr., výborný stav

1989, Sixty-Eight Publishers

Československý čtenář, 1938

Stran: 336

2004, Sphere