Položky aukce autora: Mašek Václav 1893 - 1973

obálka a kresby V. Mašek, vyd. Václav Petr, Praha, 1925, ed. Atom, sv. XVI., přel. B. Mathesius, , pův. brož, 113s., přesahy obálky lehce pomačkané, jinak velmi dobrý stav, nerozřezáno

3x sign. mědirytina a úprava V. Mašek, podpis básníka na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1940, ex. 4/150 na ručním papíře Pannekoek, listy svázané nití v obálce, výborný stav

sign. grafické listy: Jan Souček (lept), K. Šafář, V. Pokorný a A. Beran (dřevoryt), M. Houra, M. Janáček, M. Janků a L. Rusek (linoryt), P. Roučka (litografie), přiložen také lept A. Khunové a dřevoryt V. Komárka, vyd. V. Mikule a jiní, 1978, brož a volné grafické listy v obálce, výborný stav

podpis L. Kundery na tit. listě (překlad veršů), il. Vl. Komárek, vyd. Okresní knihovna, Znojmo a Olomouc, 1980, volné listy v obálce, nestr., velmi dobrý stav

podpis autora na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1933, clpl. převazba, 305s., místy flíčky na listech, velmi dobrý stav

Paul Hamlyn

Stav: stav knihy velmi dobrý; desky na několika místech u okrajů odřeny

Stran: 103

2006,

2005, ABM

Stav: Velmi dobrý stav