text Fr. Halas, vyd. Alšova síň, Umělecká beseda, Praha, 1940-1941, dvojlist (4s.), se seznamem vyst. prací (28), dobrý stav
1) Topičův salon, Praha, 1948, sešit, přiložena pozvánka; 2) Ilustrace Jana Zrzavého, Galerie ČFVU, Praha, 1956, sešit 3) Jan Zrzavý - Ilustrace z Kytice, vyd. Albatros, Praha, 1976, text B. Stehlíková, volné listy a 4) Věra Jičínský, Topičův salon, 1941, s textem Jana Zrzavého, dvojlist, obs. sezn. vyst. prací, (trochu opotřebeno)
5x sign. litografie a podp. s v tiráži C. Bouda, vyd. Mladá fronta, Praha, 1977, ed. Blíženci, ex. 8/300 s podp. Z. Psůtkové (překl.) a J. Svobody (red.), ruční papír, volné listy v pův. ob., 37s., velmi dobrý stav