Položky aukce autora: Theodor Pištěk 1932 - *

obsáhlý text neurčeného autora či autorů s širokým záběrem týkajícího se cestovního ruchu, jednotlivé kapitoly pojednávají např. o historii, významu, předpokladech cestovního ruchu, jiné o o provozu hotelů, restaurací, o funkcích jednotlivých číšníků, o organizaci, zaměstnancích, stravování a provozu, text je pravděpodobně ze 40. let 20. století, strojopis, bez nakl. údajů, na předsádce ex-libris Alois F. Linka, clpl. vazba, paginace perem (189s.), velmi dobrý stav

sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav

podp. na patitulu R. Kremlička, vyd. O. Štorch-Marien, Praha, 1925, ed. Aventinum, obs. 33 reprodukcí, úv. slovo E. Faure, pův. brož, 31s. + přílohy, odlepený a nepatrně poškozený hřbet, jinak velmi dobrý, pěkný stav

Weidenfeld, 1995

Stran: 520

2013, Argo

Stav: zažloutlé listy, jinak velmi dobrý

2009, Gallery