Položky aukce autora: Rilke Rainer Maria 1875 - 1826

4x sign. litografie P. Roučka, podpis autora v tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1980, volné listy v ob., okraj obálky mírně poškozen

podpis autora na tit. listě, ed. Petlice, 1979, strojopis v papírových deskách, 78s., dobrý stav

8x sign. lept a ed. značka O. Vychodilová, ed. ÉRA, Z díla Jaroslava Seiferta svazek 41, Pardubice, 1968, tisk leptů P. a M. Dřímalovi, volné listy, ruční papír, velmi dobrý stav

Victoria Publishing, 1993

Stav: výborný stav obou svazků

Stran: 1472

Židovské muzeum v Praze, 2012

Stran: 274

Dausien, 1973

Stav: výborný stav knihy; obálka na okrajích odřená a místy natržená

Stran: 97 stran textu; množství obrazové přílohy