Položky aukce autora: Rilke Rainer Maria 1875 - 1826

vyd. Im Insel-Verlag, Lipsko, 1907, polosemišová převazba, 104s., desky odřené a ušpiněné, listy zažloutlé

z neoznačeného strojopisu s použitím kreseb Karla Nepraše bez vědomí obou autorů vydal v počtu 20 výtisků jako svou poloročenku D.Ž. Bor (pseudonym V. Zadrobílka), Plzeň, 1981, pův. karton. desky, nestránkováno, výborný stav

5x sign. suchá jehla A. Antonová, bez nakl. údajů, ex. 15/30, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

14x sign. graf. list, z toho 6x kombinovaná technika (autoři J. Anderle, J. Brázda, J. Dajč, K. Demel, P. Melan a J. Šerých), 4x bar. lept (H. Čápová, B. Jirků, J. Kavan a P. Sukdolák), 2x suchá jehla (A. Antonová a O. Čechová), 1x lept (O. Kulhánek) a 1x mezzotinta (J. Hísek), vyd. J. Runštuk a K. Žižkovský, Praha, 2007, ex. 93/120 na plzeňském papíře Excudit, volné listy v pův. obálce, výborný stav

obálka, tit. list a 23 bar. zinkografických il. J. Lada, verše napsal Foltýn, přírodopisná část V. Jedlička, vyd. Melantrich, Praha, 1932, brož, nestr., restaurováno, pevně znovuslepený hřbet, zadní strana desek počmáraná tužkou, lehce zašlé růžky desek, velmi dobrý stav

BBart, 2007

Stran: 311

Česká akademie věd a umění, 1938

Stav: stav velmi dobrý; obálka otřepená po okrajích , u hřbetu lehce zažloutlá

Stran: 139