Položky aukce autora: Verne Jules 1828 - 1905

15x původní sešit, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. H. Mayer, celkem 460s., okraje mírně otřepené, několik uvolněných listů, pěkný stav

8x původní sešit, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. L. Benett., celkem 249s., okraje otřepené, uvolněné archy, dobrý stav

6x původní sešit, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. Froment., celkem 207s., okraje otřepené, uvolněné archy, dobrý stav

7x původní sešit, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. L. Benett, celkem 230s., na obálkách chybné číslová 2-8, román je ale kompletní, tedy 1-7, okraje obálek otřepené, dobrý stav

6x původní sešit, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. J. Férat, celkem 178s., přesahy obálek mírně potrhané, jinak velmi dobrý stav

Zlatá sopka
1900,- aukce

13x původní sešit, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. G. Roux, celkem 417s., první sešit s výrazně potrhanou přední obálkou, zbylé sešity ve velmi dobrém stavu

Do měsíce
1900,- aukce

vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. E. Bayard a A. de Neuville, původní brož, 153s., restaurováno, flíček na spodní ořízce, jinak velmi dobrý, krásný stav

vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. G. Roux, původní brož, 196s., restaurováno, otřepené okraje, velmi dobrý stav

Na kometě
1900,- aukce

vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. P. Philippoteaux, původní brož, 453s., restaurováno, velmi dobrý stav

původní brož s volně přiloženými původními deskami, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. Neuville a Riou, 548s., restaurováno, velmi dobrý stav

14x původní sešit, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. L. Benett, celkem 430s., první sešit s výrazně potrhanou přední obálkou, zbylé sešity ve velmi dobrém stavu, jen mírně otřepené okraje

6x původní sešit, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. L. Benett, celkem 205s., okraje obálek otřepené a potrhané, uvolněné listy

11x původní sešit, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. Roux, celkem 246s., otřepené a místy natržené okraje obálek, několik uvolněných archů

15x původní sešit, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., il. Férat a Beaurepair, celkem 487s., první sešit rozpadlý a s otrhanou obálkou, zbylé sešity ve velmi dobrém stavu

3 svazky, vyd. E. Beaufort, Praha, nedat., 3x pův. clpl. vazba, 292+303+267s., u prvního svazku chybějící část obrázku na vazb, u třetího svazku zkosený hřbet, jinak dobrý, zachovalý stav všech tří svazků

čb. ilustrace Froment, vyd. A. Hartleben´s Verlag, Wien und Leipzig, 1906, původní clpl. vazba se zlacením a ražbou, 228s., místy flíčky na listech, jinak velmi dobrý stav

ilustrace Gaston Roux, obálka anonym, typická vilímkovská vazba se zlacením a ražbou, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., pův. clpl. vazba, 190s., krásný, sběratelský stav knihy, obálka při horním okraji mírně natržená a odřená, nepatrný úbytek na horním okraji hřbetu

Dobrodružství kapitána Hatterase (Les Anglais au pole nord; Le Désert de glace), 150 ilustrací Riou, vyd. Collection Hetzel, Paříž, nedat., pův. zdobená clpl. vazba se zlacením a ražbou, 466s., zlacená horní, boční i dolní ořízka, nepatrně rozvolněná vazba v přední části, flíčky na listech, velmi dobrý stav

Dvacet tisíc mil pod mořem, 111 ilustrací Neuville a Riou, vyd. Bibliothèque d'Éducation et de Récréation, J. Hetzel et Cie., Paříž, nedat., pův. zdobená clpl. vazba se zlacením a ražbou, 434s., zlacená horní, boční i dolní ořízka, nepatrně uvolněný prvních arch, jinak velmi dobrý stav

Tajuplný ostrov, 154 ilustrací od Férata, vyd. Bibliothèque d'Éducation et de Récréation, J. Hetzel et Cie., Paříž, nedat., obs. Les Naufragés de l´air, L´abandonné a Le secret de l´ile, pův. zdobená clpl. vazba se zlacením a ražbou, 616s., zlacená horní, boční i dolní ořízka, velmi dobrý až výborný stav

« < 1 2 > »

podpis na patitulu V. Vančura, vyd. Adolf Synek, Praha, 1930, pův. karton. desky, 36s., odřené růžky a hřbet desek, dobrý stav

podpis na patitulu E. Hostovský, vyd. Melantrich, Praha, 1935, pův. clpl. vazba, 183s., lehce odřený hřbet, velmi dobrý stav

podpis na tit. listě L. Vladyka, vyd. Družstevní práce, Praha, 1929, krásná celokožená zdobená vazba, pův. obálka vevázána (obojí dle návrhu O. Fuchse), 220s., výborný stav

obálka, tit. list a 23 bar. zinkografických il. J. Lada, verše napsal Foltýn, přírodopisná část V. Jedlička, vyd. Melantrich, Praha, 1932, brož, nestr., restaurováno, pevně znovuslepený hřbet, zadní strana desek počmáraná tužkou, lehce zašlé růžky desek, velmi dobrý stav

128 stran čb. leteckých fotografií z Číny, text něm. (aut. neuveden), vyd. Atlantis-Verlag, Berlín, Zürich, 1938, "Letem nad Čínou" / "Čína z ptačí perspektivy", na předsádkách mapa Číny s rozdělením provincií, 1. vydání, plpl. vazba, 192s., horní část desek zažloutlá, okraje lehce odřené, naražené růžky, dobrý stav

1992, Odeon

Stav: Výborný, sběratelský stav