Položky aukce autora: Vrba Jan 1889 - 1961

první vydání, ilustrováno, vyd. J. Otto, Praha, 1897, plpl. převazba s ozdobným zlacením, 506s., mírně odřené hrany desek, jinak velmi dobrý stav

6x původní signovaná suchá jehla M.M. Šechtlová, vyd. ctitelé díla J. Seiferta, Praha, 1987, ex. 53/60, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav

7x suchá jehla tištěná z původních desek Fr. Tichého, vyd. Edice 33, 1981, ruční papír Ingres, přebásnil V. Nezval, volné listy v obálce, výborný stav

1964, SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění)

Stav: Hřbet obálky částečně odlepený od bloku listů; nepatrně odřené hrany; velmi dobrý, pěkný stav

1887, Dědictví sv. Jana Nepomuckého

Stav: Bez tit. listu a tiráže, zažloutlé listy, dobrý stav

1927, Otakar Štorch-Marien (Aventinum)

Stav: Růžky desek otřepené, na hřbetu při krajích mírně otrhané; velmi dobrý stav