Vyvolávací cena: 3000,- Více zde aukce

5x serigrafie

Autor: Kamil Lhoták 1912 - 1990

5x serigrafie K. Lhoták, 2x sign. autorem, 2x dosignována zřejmě autorem bibliofilie I. Hrdinou, obs. kratší text K. Lhotáka a Fr. Dvořáka (podpis), ex. 94/100 na deskách, volné listy v plpl. deskách, velmi dobrý stav

2012, Argo

Stav: lehce zažloutlá ořízka; drobná skvrna na hřbetu, jinak velmi dobrý

1973, Artia

Stav: vybledlá, na hřbetu trochu potrhaná obálka; stav knihy velmi dobrý

Gallery, 2005

Stran: 400