Autor: Kamil Lhoták 1912 - 1990
5x serigrafie K. Lhoták, 2x sign. autorem, 2x dosignována zřejmě autorem bibliofilie I. Hrdinou, obs. kratší text K. Lhotáka a Fr. Dvořáka (podpis), ex. 94/100 na deskách, volné listy v plpl. deskách, velmi dobrý stav