Položky aukce autora: Lhoták Kamil 1912 - 1990

2x sign. serigrafie K. Lhoták, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha, 1989, 1000 výtisků, volné listy v obálce, 22s., dobrý stav

text J. Kotalík, báseň I. Blatný (Obrazy Kamila Lhotáka), sezn. vyst. prací, vyd. Pošova galerie, Praha, 1946, sešit, 12s., mírně ušpiněná obálka, dobrý stav

česko-německý oboustranný katalog, vyd. Alšova síň Umělecké besedy, Praha, 1944, text J. Chalupecký, úv. báseň "Krajiny na předměstí" J. Kolář, sezn. vyst. prací, sešit, 16s., flíčky, dobře zachováno

2x podpis na patitulu - K. Lhoták a K. Sýs, čb. il. a bar. ob. K. Lhoták, vyd. Práce, Praha, 1977, brož s obálkou, 40s., velmi dobrý stav

2x podpis - pod vlastní básní J. Kolář, na patitul iniciálami K. Lhoták, vyd. Topičův salon, Praha, 1948, obs. krátké texty J. Hanče a J. Kotalíka a 6 čb. vyobrazení děl + přiložen dvoulist se sezn. vyst. prací, graf. úprava Z. Seydl, sešit, nestr., velmi dobrý stav

podpis pod vlastní fotografií v medailonku O. Zoubek, text Z. Bartošová, řada čb. vyobrazení, vyd. Okresní vlastivědné muzeum, Brutnál, 1988, sešit, dobrý stav

podpis a kresbička na spodním okraji desek L. Novák, obs. text J. Valocha, báseň a 8 bar. celostr. vyobrazení děl, vyd. neuveden, 10x volný list v pův. obálce, velmi dobrý stav

podpis, věnování a kresbička na patitulu L. Novák, obs. 1 bar. a řadu čb. vyobrazení děl, text J. David, vyd. Východočeská galerie, Pardubice, 1991, sešit, 28s., velmi dobrý stav

obálka, tit. list a 23 bar. zinkografických il. J. Lada, verše napsal Foltýn, přírodopisná část V. Jedlička, vyd. Melantrich, Praha, 1932, brož, nestr., restaurováno, pevně znovuslepený hřbet, zadní strana desek počmáraná tužkou, lehce zašlé růžky desek, velmi dobrý stav

Artes, 1999

Stran: 155

il. prvního dílu V. Tittelbach, druhý díl bez il., naps. E. Šimáček a J. Škrdlant, vyd. Pokrok, Praha, 1927 a 1928, clpl. vazby, 310 a 299s., restaurovaný hřbet obou svazků, velmi dobrý až výborný stav