Položky aukce autora: Lhoták Kamil 1912 - 1990

1x sign. lept K. Lhoták a 1x dvoulist s básní a podpisem K. Sýse a podpisem Fr. Janáse pod tiráží, vyd. Fr. Dvořák a Fr. Janás, Praha, 1981, ex. 22/56, s původní obálkou, velmi dobrý stav

3x lept (první ve frontispisu signovaný) K. Lhoták, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1958, lepty vytiskl M. Pegrassi, volné listy v obálce, 142s., obálka při krajích poškozená, velmi dobrý stav

2x sign. serigrafie K. Lhoták, vyd. Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha, 1989, 1000 výtisků, volné listy v obálce, 22s., dobrý stav

10x sign. lept (exlibris) a 1x lept na předních deskách V. Komárek, vyd. v Moravské Třebové, 1983, ex. 45/55, volné listy v pův. obálce, výborný stav

obálka J. Čapek, podpis na patitulu K. Biebl, vyd. Erna Janská, Praha, 1925, ex. 49/50 na papíře Zanders, I. svazek Nové edice Hyperionu, celkem 1000 výtisků, pův. brož, 31s., nepatrný úbytek v dolním okraji hřbetu, jinak výborný, krásný stav

1x sign. dřevoryt J.A. Pacák (varianta B, 46/60), text Vl. Suchánek a básníka P. Vrby, vyd. Zd. Šíma a P. Mach, 2001, ex. B46/60, 1x dvojlist a 1x grafický list v pův. obálce, výborný stav

Phaidon, 2004

Stav: stav velmi dobrý, obálka lehce zašlá, jen lehce odřená na rozích

Stran: 159

1992, Odeon

Stav: Výborný, sběratelský stav

Jazzová sekce PPSH, 1983

Stran: 270