Autor: Josef Florian 1873 - 1941
podpis naproti titulu J. Florian, vyd. Marta Florianová, Stará Říše na Moravě, 1920, karton. převazba, 155s., poškozený hřbet, jinak dobrý stav
"Proclamation to the Czechoslovak People in America", text anglicky, česká verze textu známa s výzd. V. Preissiga, Chicago, 11.2.1918, ob. trochu potrhaná, dobrý stav
11 x 12cm a 7,5 x 9,5cm, při okrajích lehce zahnědlý papír, dobrý stav
"programme of good will visit to New England by the Bakule school unit of Prague", vytvořeno a sign. PD Vojtěch Preissig, 1923, 23 x 30 cm, lehce pomačkané okraje, dobrý stav