Vyvolávací cena: 100,- Více zde aukce

Alfa 2000 Omega

Autor: Různí autoři

V. Boštík, M. Grygar, J. Hladík, J. Jíra, E. Kmentová, J. Koblasa, S. Kolíbal, A. Lamr, K. Malich, K. Pacovská, Fr. Ronovský, Č. Suška, J. Šerých a řada dalších, vyd. GMU, Roudnice nad Labem, 2000, text M. Hlaváčková, medailonky autorů, bar. vyobrazení, brož s obálkou, 150s., velmi dobrý stav

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

2006, N. M. Code

2019, Vltavín

Stav: Výborný - Nová kniha