Vyvolávací cena: 150,- Více zde aukce

Blázen z laboratoře 4

xx

Autor: Neznámý autor

83x29cm, 1969, r. J. Bernard, přeložený, jinak dobrý stav

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1948, Tempos

1972, New English Library