Autor: Neznámý autor
83x29cm, 1969, r. J. Bernard, přeložený, jinak dobrý stav
filmové
xx
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
1972, New English Library
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť