Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Čtverákovy pohádky

Autor: František Josef Andrlík 1852 - 1939

il. K. Šimůnek a H. Arnold, vyd. E. Weinfurter, Praha, 1924, plpl. vazba, 136s., odřené okraje desek, listy při okrajích lehce ušpiněné, dobrý stav

2x sign. rytina J. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1997, sest. P. Kneidl, ob. a typ. M. Albich, 650 výtisků, volné listy v obálce, 15s., výborný stav

sign. lept ve frontispisu J. Dajč, vyd. Josef Dolívka, Kostelec na Hané, 2004, jako 36. sv. ed. Réva, volné listy v pův. ob., ex. 17/50, velmi dobrý stav

divadelní hra o 9 obrazech, zcela jedinečný a vzácný tisk, který se v našich aukcích objevuje poprvé (ani NK jej neuvádí), vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1937, v edici Theatralia, sv. 3, na tit. listě foto J. Šejbalové a E. Kohouta (jako Isadora Duncanová a Jesenin), v textu dále 9 čb. fotografií s návrhy arch. Antonína Heythuma k jednotlivým obrazům) a 2 čb fot. herců z inscenace, pův. brož s ob., 50s., tisk Karel Kryl v Novém Jičíně, lehce poškozený hřbet, jinak dobrý a pěkný stav

2013, Moravská Bastei MOBA

Stav: II. díl - naražený dolní roh desek; IV. díl - ohnuté růžky u několik listů; jinak velmi dobrý stav všech svazků

1992, Odeon

Stav: zadní strana obálky trochu pomačkaná, jinak celkově velmi pěkný stav!

2001, Rebo

Stav: Několik posledních listů mírně zkrabatělých, ale bez jakékoliv zatekliny; jinak velmi dobrý až výborný stav