Vyvolávací cena: 2000,- Více zde aukce

Franz Kafka: Aus Tagebüchern / Z deníků 1910-1923

Autor: Pavel Roučka 1942 - *

8x sign. bar. litografie P. Roučka, vyd. Edition International Grafik, 1987, ex. 49/200 s podpisem a věnováním výtvarníka na tit. listěkarton. desky v obálce, velmi dobrý stav

původní obálka vevázána

Přírodovědecké nakladatelství, 1951

Stran: 243

1992, Práce

Stav: velmi dobrý, lehce ohlý roh desek, nepatrně odřené hrany hřbetu

1981

Stav: velmi dobrý stav, jen lehce odřeny okraje obálky

Stran: 96