Autor: Pavel Roučka 1942 - *
8x sign. bar. litografie P. Roučka, vyd. Edition International Grafik, 1987, ex. 49/200 s podpisem a věnováním výtvarníka na tit. listěkarton. desky v obálce, velmi dobrý stav
Autor: Pavel Roučka 1942 - *
původní obálka vevázána
Přírodovědecké nakladatelství, 1951
Stran: 243
1992, Práce
Stav: velmi dobrý, lehce ohlý roh desek, nepatrně odřené hrany hřbetu
Copyright (c) 2024 Antikvariát Radhošť