Položky aukce autora: Roučka Pavel 1942 - *

8x sign. bar. litografie P. Roučka, vyd. Edition International Grafik, 1987, ex. 49/200 s podpisem a věnováním výtvarníka na tit. listěkarton. desky v obálce, velmi dobrý stav

sign. PD VKubašta, 26 x 21 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 82 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

sign. PD VKubašta, 19,5 x 23 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 81 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

sign. PD VKubašta, 16,5 x 21 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 52 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

2014,

1965, SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění)

Spring Books London, 1963

Stav: výborný, hřbet desek vybledlý

Stran: 315