Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

J. Seifert a Sv. Čech: Na Bezdězi

Autor: Různí autoři

1x sign. suchá jehla V. Komárek, 1x sign. suchá jehla V. Klápště a 1x sign. dřevoryt M. Janků, obs. dva dvojlisty s básněmi S. Čecha a J. Seiferta se stejným názvem, vyd. Vladimír Mikule, Lomnice nad Popelkou, 1992, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

1992, Nakladatelství libereckých tiskáren

Stav: místy jen trochu ušpiněné listy, jinak velmi dobrý

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1998, Baset