Autor: Neznámý autor
42x30cm, 1968, r. P. Dordević, velmi dobrý stav, nepřeložen
filmové
Autor: Neznámý autor
Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie
1933, Fr. Borový
Stav: Velmi dobrý, listy lehce zažloutlé, okraje desek lehce odřené
Copyright (c) 2026 Antikvariát Radhošť