Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Jitro

Autor: Neznámý autor

42x30cm, 1968, r. P. Dordević, velmi dobrý stav, nepřeložen

1988, Odeon

Stav: výborný, lehce ušpiněna textílie u hřbetu knihy, na patitulu vlepena signovaná litografie

1933, Fr. Borový

Stav: Velmi dobrý, listy lehce zažloutlé, okraje desek lehce odřené